Alldental.lv

WhatsApp: +371 29906570FB: Alldental.lv

Grozs 0 €0

Piegāde
bez maksas virs 100 Eur

Preces apmaiņa
14 dienu laikā

Garantija
līdz
2 gadiem

Artikuls: SIE28080

DUBAI 254365 GRUBIN

€70 €80
Ekonomija: €10 (13%)

Sieviešu medicīnas,ortopēdiskie apavi DUBAI 254365 GRUBIN

Shoes color: Green
White Green

IZMĒRU TABULA

Ģimenes firma "Grubin" uzsāka savu darbību pagājušajā gadsimtā 30. gados , kā neliela darbnīca. Astoņdesmitajos gados tika uzsākta anatomisko apavu ražošana, kas uz šodienu ir jau galvenā darbība. Kopš tā laika, nepārtraukta izaugsme un ražošanas uzlabošana ir turpinājusies, un uz šodienu Grubin ir neapstrīdams līderis anatomisko apavu ražošanā un pārdošanā.

Produktu klāsts "Grubin" piedāvā vairākus desmitus bērnu, sieviešu un vīriešu anatomisko apavu izstrādājumus. Visu modeļu galvenā iezīme ir anatomisko apavu forma,lai cilvēka pēdas būtu veselas. Anatomiskā zole tiek izstrādāta sadarbībā ar ortopēdijas un specializēto medicīnas iestāžu speciālistiem. Tos nēsājot , zoles anatomiskais izliekums nodrošina pēdai dabīgu stāvokli, kas uzlabo cilvēka stājas pozu, pareizu mugurkaula stāvokli un tādējādi atvieglo ikdienā ilgtoši atrasties stājas pozā.

PAREIZA IZVĒLE

Apavus "Grubin" izstrādā ar ortopēdistu palīdzību, kurus apvieno ērtības, kvalitāte, uzticamība, pievilcīgs dizains ar plašu krāsu paletēm un kvalitatīviem materiāliem.

BRĪVA PĀRVIETOŠANĀS

Viegli, ērti, anatomiska izliekuma, un izgatavoti no dabīgiem materiāliem. "Grubin" apavi vienlaicīgi aizsargā un nodrošina veselīgu kājas augšanu, sniedzot ērtas sajūtas un vieglu katru soli.

IZVĒLIES PAREIZO IZMĒRU

Apaviem ''Grubin'' jābūt par 6-10mm lielākiem, jo lai pēda justos komfortabli , papēdim vajadzētu ērti ietilpt papēža padziļinājumā, kā arī brīvai kustībai,pirkstiem jāatstāj pietiekami daudz vietas

ANATOMISKS IZLIEKUMS

Zole ar anatomisku izliekumu. Nodrošina pēdas atbalstu. Maigi pasargā jūsu kājas un nodrošina komfortu.

IDEĀLS MĪKSTUMS

Mīkstie, vieglie un ērtie apavi "Grubin" tiek izstrādāti, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, kas nodrošina nepieciešamo aizsardzību un izsmalcinātu komfortu.

BEZRŪPĪGA BĒRNĪBA

Visātrāk bērna pēda attīstās pirmajos bērnības gados, tamdēļ svarīgi, lai tieši šajā periodā bērna kājās būtu anatomiski veidoti apavi. Grubin nodrošina bērna pēdas atbalstu. Iestrādājot apavos pēdas atbalstu un nodrošinot stabilitāti, kas sekmē pareizu stāju un atbalstu bērna mugurkaulam.

PAR ANATOMISKAJIEM APAVIEM

1| Papēža padziļinājums -stabilizē papēdi un nodrošina stabilu kāju atbalstu.2| Paralēls atbalsts ar saplacinātu pacēlumu- palīdz izlīdzināt pēdas spiedienu no vidus uz visu pēdas plakni.3| Paralēls iekšējās un ārējās pēdas atbalsts -nodrošina pēdu līdzsvaru pastaigas laikā.4| Fiksācija kāju pirkstiem stimulē- dabīgu un ritošu kustību, kas nodrošina veselīgu pēdas tonusu.5| Zole no ozolkoka korķa -elastīga, nodrošinot pēdai aizsardzību un dabisku pēdas kustību.6| Velūra ādas pārklājums- absorbē kāju svīšanu, kas būtiski uzlabo komfortu apavu nēsāšanas laikā.7| Iekšpēdas mala-izgatavota speciāli tādā augstumā, lai apņemtu pēdu un aizsargātu kāju pirkstus

GRUBIN apavu zoles tiek izgatavotas no ozolkoka korķa, kas audzis vidusjūras reģionā. Naturālais lateks vai gumija tiek jaukta ar korķi, kas nodrošina zoles vieglumu un saglabā labu elastību un amortizāciju. Šāds zoles sastāvs nodrošinās ne tikai ilgmūžību, bet arī mīkstinās kontaktu ar cietām virsmām un nodrošinās dabisku pēdas kustību. Zolīte izgatavota no apstrādāta zamša, nodrošinot komforta un pilnības sajūtu.

Pamatmateriāls GRUBIN anatomisko apavu izgatavošanā ir āda. Tikai biezākā un labākā, kas vienlaicīgi ir mīksta un ērta. Tiek īpaši apstrādāta un krāsota tā, lai saglabātu savas unikālās īpašības un glītumu.

GRUBIN-Flor - materiāls ko radījis cilvēks. Atgādina ādu, bet zem maigā virspusējā slāņa - rūpīgi iestrādātas stingras šķiedras. Šis materiāls ir īpaši ērts, jo nodrošina gaisa cirkulāciju un uzsūc mitrumu. Viegli kopjams un ļoti ilgmūžīgs.

GRUBIN - filcs. Šķiedrains materiāls, kas ir pietiekami porains, lai nodrošinātu labu gaisa cirkulāciju, taču pietiekami blīvs, lai nodrošinātu pēdas siltumu un atbalstu. GRUBIN - filcs - teicams risinājums mājas čībām.


Brand
Grubin
STYLES
Women
Shoes size
37, 38, 39, 40, 41
Shoes color
White, Green
Materiāls
Āda
Leather
Loading...

Skaidrā naudā:
Maksājiet ar Jums ierasto veidu - skaidru naudu preces saņemšanas brīdī Alldental.lv veikalā, Rīga, Darzaugļu 1-12.

Bankas karte:
Maksājiet par preci ar bankas kredītkarti vai debetkarti preces saņemšanas brīdī veikalā, Rīga, Darzaugļu 1-112.

Bankas pārskaitījums:
Maksājiet, izmantojot naudas pārskaitījumu pēc rēķina saņēmšānas no veikala operatora! Maksājiet ar jebkuras bankas starpniecību.


   Internetveikals Alldental.lv veic pasūtījumu piegādi visā Latvijas teritorijā, kā arī uz Lietuvas, Igaunijas un citu    Eiropas         valstu teritorijām ar Omniva vai kurjerpasta pakalpojumiem.


Piegāde ar kurjeru

  • Preču piegādi nodrošina kurjerkompānija 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas un apmaksas. Piegādes izmaksas visā Latvijas teritorijā sastāda 4.00 €
  • Piegādes izmaksas uz citām Eiropas valstīm tiek izskatītas un saskaņotas ar klientu individuāli, ņemot vērā pasūtīto preču apjomu un izvēlēto piegādes valsti.

Piegāde uz pakomātu Omniva vai Pasta Stacija

  • Piegādes izmaksas visā Latvijas teritorijā sastāda 3 €
  • Piegāde uz Lietuvu un Igauniju sastāda 7

Omniva pakomātu adreses

Pasta Stacijas pakomātu adreses

Bezmaksas piegāde

  • Preču saņēmšana Alldental.lv veikalā Rīgā, Darzaugļu 1-112
  • Pirkumiem virs 100 Eur PIEGĀDE BEZ MAKSAS!

Alldental.lv klientiem BEZMAKSAS AUTOSTĀVVIETA.