Alldental.lv
+(371) 22835637+(371) 29906570 PRM—PKT 9:00—17:00
Grozs 0 €0

Piegāde
bez maksas virs 100 Eur

Preces apmaiņa
14 dienu laikā

Garantija
līdz
2 gadiem

Saturs:
Cena:
  —  
1 €
60 €

Dezinfekcija un sterilizācija

Jebkurā darbā ir svarīga dezinfekcija. 

Zobārstniecības līdzekļu, kā arī ierīču, aprīkojuma dezinfekcija tiek veikta ar mērķi iznīcināt vīrusus, baktērijas, sēnītes, citus patogēnos un nosacīti patogēnos mikroorganismus. Zobārstniecības instrumenti pēc dezinfekcijas tiek arī sterilizēti, izmantojot īpašus traukus un sterilizācijas aprīkojumu.

Alldental piedāvā Bossklein produkciju - pilnīgu un draudzīgu dezinfekcijas, tīrīsanas un kopšanas produktu līniju, kas izstrādāta pamatojoties uz ikdienas un iknedēļas pilnīgi slapju/sausu vai daļēji slapju/sausu sistēmu tīrīšanau un dezinfekciju.
Šī līnija iekļauj sevī arī augstas kvalitātes nospiedumu dezinfekcijas produktus-aerosolus gatavus lietošanai vai arī nospiedumu mērcēšanas pulvera/ūdens maisijumā. Ir piemērots visu algināta un poliētera dospiedumu dezinfekcijai. Kā arī piedāvājumā atradīsiet sterilizācijas maisiņus, autoklāva ruļļus.

Mēs arī aicinām jūs apmeklēt mūsu zobārstniecības materiālu un aprīkojuma katalogu. Šeit atradīsiet visu, kas nepieciešams lieliskam personāla darbam, pozitīva tēla veidošanai un lojālai cenu politikai.